قوانین سایت

ثبت نام کاربران محترم در سایت به منزله ی پذیرش قوانین و شرایط وبگاه آی مُد می باشد . بنابراین خواهشمندیم با مطالعه دقیق این قوانین نسبت به حقوق و مسئولیت های خود آشنا شوید .
وبگاه آی مُد تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .
حریم خصوصی
آی مُد برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می گیرد و امیدوار است که تجربه خرید امن و خوشایندی را برای مشتریان فراهم آورد .
اطلاعات شخصی و محرمانه مشتریان در نزد آی مُد امانت بوده و آی مُد خود را به امانتداری و حفظ اسرار و اطلاعات مشتریان موظف و متعهد می داند.
کاربران مسئول حفظ و محرمانه بودن حساب کاربری و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت های فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و رمز ورود انجام می پذیرد به عهده کاربران است .
تماس تلفنی یا ارسال پیامک به منظور پیگیری خرید ، آگاهی و سهولت انجام خدمات به مشتریان انجام می پذیرد .
در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل ها و خبرنامه های آی مد ندارید می توانید بر روی لغو عضویت از خبرنامه کلیک کنید.
کلیه اطلاعات موجود در صفحات وب سایت از جمله عکس محصولات ، بنرها و اسلاید های تبلیغی و مناسبتی و ... مطالب و نوشته ها ، اینفوگرافی ها و نظایر آنها جزو اموال و دارایی های وبگاه آی مُد می باشد و امتیازات مادی و معنوی آن در انحصار وبگاه آی مد است .کپی و استفاده عموم از کلیه موارد یاد شده با ذکر منبع آن مجاز می باشد .
امکان ثبت سفارش و خرید
امکان ثبت سفارش و خرید در تمام ساعات شبانه روز و تمام روزهای هفته – حتی در روزهای تعطیل – مقدور است .
روزهای کاری (پشتیبانی و خدمات )
به رغم اینکه در تمام ایام هفته و 24 ساعت شبانه روز خرید و ثبت سفارش امکان پذیر است ومی توانید از دیگر خدمات آی مُد استفاده کنید یا اقدام به خرید محصولات نمایید ، حضور کارکنان و پاسخگویی به تماس ها و ... تابع روزهای تعطیل و کاری رسمی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
زمان تحویل کالا به مشتری (خریدار)
حداکثر مدت تحویل کالای خریداری شده 10 (ده) روز کاری از زمان ثبت سفارش خواهد بود .
واحد مبادلاتی
واحد مبادلاتی به پیروی از قوانین جمهوری اسلامی به ریال می باشد و صرف نظر از اینکه قیمت کلیه کالا ها در فروشگاه آی مد به تومان عرضه می شود ، در فاکتور خرید مبلغ کالا به ریال تبدیل می گردد.

انصراف از خرید :
در صورتی که محصول خریداری شده ولی کالا ارسال نشده هر چه سریعتر با ما تماس بگیرید .
در صورت ارسال کالا می توانید بدون باز کردن بسته بندی کالا تا مدت 7 روز ضمن اعلام انصراف و با هماهنگی کارشناس مربوطه کالا را باز پس فرستاده و تا 10 روز کاری مبلغ ارجاعی را دریافت کنید .
ضمانت کیفیت
کلیه کالاهایی که در فروشگاه اینترنتی آی مُد به فروش می رسند دارای ضمانت کیفیت آی مُد می باشند.
ضمانت بازگشت کالا
آی مُد دارای ضمانت بازگشت هفت روزه می باشد ، حتی در صورتیکه بدون ارائه هیچ دلیل از خرید کالا منصرف شده اید یا قصد بازگرداندن یا تعویض دارید ، می توانید تنها با هزینه بازپس فرستادن کالا ، کالای خریداری شده را به صورتی که در بخش رویه های بازگرداندن ذکر شده به آی مُد بازگردانید .
شرایط کلی استفاده از ضمانت عودت کالا :
تنها در صورتی می توانید کالای خریداری شده را بازگردانید که شرایط عودت کالا رعایت شده باشد که عبارتند از :
- محصول باید بدون ایراد ، کاملاً سالم بوده و دارای بسته بندی سالم و اتیکت باشد .
- کنده نشدن اتیکت کالا
- دارا بودن بسته بندی اصلی ، کنده نشدن اتیکت کالا ، نگرفتن بوی عطر و ادکلن یا هر بو یا مشخصه دیگری که نشان دهنده استفاده کالا به غیر از پرو بوده و تغییر و عیب ظاهری که در زمان استفاده یا پرو بوجود آمده باشد
- برای کالاهای بهداشتی از جمله کالاهای خواب و لباس زیر ونظیر آن ، امکان عودت در صورت باز شدن بسته بندی آن وجود نخواهد داشت.
- هر گونه تغییر در شرایط اولیه کالا – حتی بسته بندی آن – امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد .
نقص و اشکال کالا
در صورت نقص و اشکال کالا ، مغایرت در سایز و رنگ و .... 
- در صورت دریافت کالا با هرگونه اشکال و مخدوش بودن و نقص ظاهری محصول ( مانند زدگی ، پارگی و ....) ، عدم تطابق کالا و یا مغایرت در سایز ، رنگ و ... بدون هیچ دخل و تصرف و یا تعمیر و نظایر آن سریعاً و حداکثر تا 24 ساعت با ما تماس بگیرید و مشکل را با کارشناسان در میان بگذارید تا از ضمانت بازگشت محصول بهرمند شوید .
- در صورت تایید ایراد از طرف کارشناسان علاوه بر پرداخت هزینه محصول مطابق رسید هزینه پستی ( بازپس فرستادن کالا) نیز در ظرف 10 روز کاری پس از دریافت کالا توسط آی مُد به خریدار ارجاع خواهد شد.
تحویل مرسوله با کارت شناسایی
داشتن کارت شناسایی معتبر در زمان تحویل کالا ضروری است .