ضمانت و رویه های بازگرداندن کالا

رویه های بازگرداندن کالا
انصراف از خرید :
در صورتی که محصول خریداری شده ولی کالا ارسال نشده هر چه سریعتر با ما تماس بگیرید .
در صورت ارسال کالا می توانید بدون باز کردن بسته بندی کالا تا مدت 7 روز ضمن اعلام انصراف و با هماهنگی کارشناس مربوطه کالا را باز پس فرستاده و تا 10 روز کاری مبلغ ارجاعی را دریافت کنید .
ضمانت بازگشت کالا
آی مُد دارای ضمانت بازگشت هفت روزه می باشد ، حتی در صورتیکه بدون ارائه هیچ دلیل از خرید کالا و پس از تست آن منصرف شده اید یا قصد بازگرداندن یا تعویض دارید ، می توانید تنها با هزینه بازپس فرستادن کالا ، کالای خریداری شده را به صورتی که در بخش رویه های بازگرداندن ذکر شده به آی مُد بازگردانید .
شرایط کلی استفاده از ضمانت عودت کالا :
تنها در صورتی می توانید کالای خریداری شده را بازگردانید که شرایط عودت کالا رعایت شده باشد که عبارتند از :
- محصول باید بدون ایراد ، کاملاً سالم بوده و دارای بسته بندی سالم و اتیکت باشد .
- کنده نشدن اتیکت کالا
- دارا بودن بسته بندی اصلی ، کنده نشدن اتیکت کالا ، نگرفتن بوی عطر و ادکلن یا هر بو یا مشخصه دیگری که نشان دهنده استفاده کالا به غیر از پرو بوده و تغییر و عیب ظاهری که در زمان استفاده یا پرو بوجود آمده باشد
- برای کالاهای بهداشتی از جمله کالاهای خواب و لباس زیر ونظیر آن ، امکان عودت در صورت باز شدن بسته بندی آن وجود نخواهد داشت.
- هر گونه تغییر در شرایط اولیه کالا – حتی بسته بندی آن – امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد .
نقص و اشکال کالا
در صورت نقص و اشکال کالا ، مغایرت در سایز و رنگ و .... 
- در صورت دریافت کالا با هرگونه اشکال و مخدوش بودن و نقص ظاهری محصول ( مانند زدگی ، پارگی و ....) ، عدم تطابق کالا و یا مغایرت در سایز ، رنگ و ... بدون هیچ دخل و تصرف و یا تعمیر و نظایر آن سریعاً و حداکثر تا 24 ساعت با ما تماس بگیرید و مشکل را با کارشناسان در میان بگذارید تا از ضمانت بازگشت محصول بهرمند شوید .
- در صورت تایید ایراد از طرف کارشناسان علاوه بر پرداخت هزینه محصول مطابق رسید هزینه پستی ( بازپس فرستادن کالا) نیز در ظرف 10 روز کاری پس از دریافت کالا توسط آی مُد به خریدار ارجاع خواهد شد.